KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12156564

nr 1215 6564

Ingmar Melker Melkersson

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, Stilleben, signerad. Olja på pannå, 59x36 cm

Ingmar Melker Melkersson, svensk bildkonstnär född 1918.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 november 2018
kl 18:25:59

4/11 11:25:59 1      Vinnande bud

Ingmar Melker Melkersson

Läs mer om Ingmar Melker Melkersson